| Anonimus696969 a întrebat:

Sunt clasa a10a si imi place foarte mult informatica. Problema este ca la scoala nu prea facem informatica deoarece avem un profesor mai "fraier" si nu isi preda materia. Vreau sa merg la facultatea de informatica din cluj ( UTCN ) si as vrea sa stiu care este taxa de inscriere pe an ( sau semestru). si ce ar trebui sa invat? se poate intra si daca am luat nota mica la BAC ( la informatica)? Vreau sa primesc raspunsuri, NU link-uri catre site-ul facultati. FUNDA happy

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Absolut toare informatiile le gasesti pe site, dar chiar toate, de la taxe la procedura de admiter

http://www.utcluj.ro/admitere/licenta/f/automatica-si-calculatoare/

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Chiar si tematica la examen de admitere o gasesti acolo

| OnuOnulică a răspuns:

Dacă iti place informatica eu zic să continui.
Si legat de taxa nu e mult acuma depinde de fiecare facultate... oricum dacă inveti o să iti dea ei o bursă.