| Holier a întrebat:

De unde pot sa fac rost de acorduri pentru ca profesorii sa imi poata trece nota in catalog? Am nevoie de formular pentru a il completa si nu stiu unde il gasesc, este un site care le distribuie in functie de profil, liceu sau trebuie sa il cer de la profesor?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu este acord ci este cerere. https://bit.ly/3hbappd

| sierra1 a răspuns:

Nu ai nevoie de așa ceva
e vorba de o notă ce-ți convine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acel formular ar trebui sa ti l dea profesorul, si formular este specific liceului unde inveti, dar daca nu ti au dat un formular de completat si totusi te au notat, notele acelea probabil sunt deja in catalog
Bafta la note mari!

Răspuns utilizator avertizat