| RaduRada28 a întrebat:

Salut.Sunt in clasa a9a pe profilul Mate Info Intensiv.Am intrat cu media 9.85.In prima săptămână am lipsit din cauza unor probleme pulmonare.La informatica in perioada aceea nu ne-a predat mare lucru dar au urmat algoritmii pe care nu îi înțeleg deloc dar vreau să incep sa lucrez cât mai mult pentru a recupera.Eu la generala nu am facut informatica decat pe clasa a8a dar atunci lucram in Word,PowerPoint, Xcel etc. iar in celelalte clase am avut alta profesoara care ne lasa sa ne jucam pe calculatoare.Ce sfaturi imi dati?

2 răspunsuri:
| IIIshaneIII a răspuns:

Instaleaza gta 5 si joaca-te in continuare

| kinderbueno99 a răspuns:

Eu iti sugerez pentru inceput sa iei ore, ca sa intelegi care e ideea de baza. Dupa te descurci. Succes!