| Eusieu_4002 a întrebat:

Sunt intr-un mare stres. Ieri, la evaluare nationala, am scris ca raspuns varianta c)subiectiva, dar problema este ca am impartit pe foaie si nu pe ciorna, din prostia mea, iar impartirea nu a fost chiar asa cum trebuia.Ma depuncteaza, chiar daca se cere doar notarea raspunsului? Merci!

2 răspunsuri:
| Cαrter a răspuns:

Nu cred ca te depuncteaza... pana la urma ar trebui sa conteze doar raspunsul. happy

| Apocaliptic a răspuns:

Eeeeee,deci subiectiva era.
Nu, nu te depuncteaza doar ca o sa rada de tine profesorul care iti corecteaza examenul laughing.