| anonim_4396 a întrebat:

Sunt Jimmy si sunt anul 3. Intre 5 si 9 iulie trebuie sa predau lucrarea de licenta. Profu' coordonator m-a pus sa o refac in proportie de 70%. Ce ma fac?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu pune intrebari si munceste sa o refaci, cred ca nu vrei sa-ti fie respinsa. Succes!

| simf a răspuns:

O refaci, asta e! sau dai in sesiunea urmatoare. cauta prieteni rude familie, ia ceva cofeina sa nu dormi...

| alexutzu00791 a răspuns:

Am ajutat si eu pe cineva sa faca o licenta, eu faceam anexele, sumarul prostii d astea si el scria intr o prostie, intr un final am adormit eu, iar el a precat la 6 dimineata la bucuresti sa o predea.

| florin752010 a răspuns:

Cumperi de la cineva una facuta gata, ii schimbi copertile, ii inveti subiectul, tema, si o rezolvi.(Una din ani anteriori)

| LOVEsick a răspuns:

Refa-o. Sau da-o in sesiunea urmatoare. big grin