| DarkTwister a întrebat:

Salut, sunt la facultate si am o intrebare la care nu am gasit raspuns. Daca facultatea are 25 de locuri la taxa, iar pe parcursul anului intai se lasa mai mult de 25 de persoane de la buget, atunci, teoretic nu poti intra la taxa?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Toți intră la buget dacă sunt locuri suficiente la buget, mai puțin cei care sunt la a 2-a facultate sau au irosit un an/mai mulți de buget care obligatoriu sunt la taxă indiferent dacă sunt sau nu locuri la buget

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cum să intri la taxă? Când? De unde să intri?
Cum să se lase de la buget, adică să renunțe la facultate?