| Ashenstar a întrebat:

Sunt la facultate si doresc ca urmatorul semestru sa renunt. Daca doresc sa ma reapuc de facultate la un moment dat, va trebui sa fac din nou semestrul acesta? sau voi incepe din al doilea?
Mentionez ca sunt la taxa.

Va rog sa raspundeti doar daca stiti concret raspunsul. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Vei gasi raspunsul pe site-ul universitatii caci, in virtutea autonomiei universitare, fiecare universitate are regulamente proprii, aprobate de senatul respectivei universitati ---cauta si citeste "regulamentul privind activitatea profesionala a studentilor".

2 răspunsuri:
| CiocanN a răspuns:

Dacă termini un an îl poți îngheța. Din an în an se poate îngheța și te poți reapuca când doresti

| Jaegerjaquezz a răspuns:

Din cate stiu eu poti sa ingheti anul, si sa te reapuci din alt semestru happy sau inainte termini primul semestru si apoi il ingheti :d

Întrebări recente