| MirceaAlex a întrebat:

Salut, sunt la matematica-informatica(am terminat clasa a 12-a) si am dat astazi oralul la romana(si am luat mediu(cel mai slab)).Eu la romana pentru bacalaureat invat foarte multe(stiu toate operele), fac o gramada de variante la romana(dar la competente nu am invatat deloc).La matematica ma descurc foarte bine iar la biologie la fel, dupa ce iau bacalaureatul vreau sa ma duc la facultatea de medicina din Timisoara sau la Informatica.Conteaza aceste competente, conteaza ca am luat mediu la Limba Romana, ma poate afecta? Sunt putin speriat.

1 răspuns:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Aceste competente sunt importante doar pentru bac.cine le pica nu intra.importante sunt doar rezultatele bac-ului propriu-zis