| alii98 a întrebat:

Salut,sunt la o scoala rurala (la tara) si azi am dat teza la romana, am facut cam de 9-10 din cat m-am evaluat dar cum scriu eu urat a trebuit sa scriu incet pentru a scrie mai frumos si nu am avut timp sa ma verific,asa ca l-am dat ultimul.
Anul asta am dat prima oara pe alta foaie,nu pe cea unde erau subiectele,teza,asa ca nu era ceva casuta de nume si prenume,si am realizat acum ca am uitat sa imi scriu numele.
Imi poate corecta asa? e scoala mica si profesorii ne mai ajuta si scrisul meu se poate diferentia de al celorlalti,si clasa e trecuta,avand doar V-VIII,fara grupe.
Pe scurt, imi poate corecta asa si sa ma lase sa scriu numele?

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Logic, doar sunteti o clasa nu toata scoala la comun.

2 răspunsuri:
| Mircea08 a răspuns:

Da, asa ar fi corect

| alii98 explică (pentru Mircea08):

A fost mai precis raspunsul lui, v-as fi dat la amandoi funda, dar nu pot