| MariaIoana8889 a întrebat:

Hey, deci acum cateva minute am dat teza la mate si cand am scris teza titlu nu mi am mai scris numele si am zis ca il scriu la final dar la final cum mai aveam câteva ex de scris ma grabeam sa le scriu, mda am uitat sa imi scriu numele pe foaie. Ce fac acum?

4 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

O sa isi dea seama dupa scris.

Răspuns utilizator avertizat
| Mirel4412 a răspuns:

Peofesorul o sa corecteze lucrarea si cand vi le da o sa spuna a cui e cea nesemnata. Nu se intampla nimic, profesorul stie care e lucrarea ta daca toti colegii tai si-au scris numele pe ele, le ia prin eliminare.

| BrainiaculEmoji a răspuns:

Pai...profesorul o sa intrebe al cui e testul nenumit si tu o sa zici ca e al tau si....rezolvat!