Întrebare recomandată | bmxcreative122 a întrebat:

Sunt la profil umanist si m-ar interesa facultatea de marketing din cadrul feea. Avand in vedere ca nu am mai facut matematica de 2 ani, cat de greu imi va fi? Ar trebui sa imi pun pregatire? Ce nivel de matematica este necesar? Trebuie sa dau bacul la economie? Multumesc.

1 răspuns:
| Husicel a răspuns:

îți va fi destul de greu, nu cred că îți trebuie neapărat o pregătire specială, nivelul este destul de ridicat la matematică și bacul nu trebuie să îl dai la economie