| anonim_4396 a întrebat:

Salut.sunt noua pe TPU si nu prea stiu care-i treaba cu fundele cu voturile si cu tot ce tine de TPU si de activitatea mea pe tpu.Va rog, ma puteti ajuta cu niste lamuriri" in legatura cu asta?

Răspuns Câştigător
| Lumine a răspuns:

Buna!
Pai,daca consideri ca un raspuns te-a ajutat il poti declara castigator, iar voturile sunt pentru a evalua acel raspuns.Aici iti este explicat pe larg si cu amanunte fiecare aspect ce tine de TPU, si orice problema ai avea.
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

Succes!