| zeuspebepeee a întrebat:

Acm ceva timp am pus o intrebare legata de scoala cum sa aflu daca am ramas la ceva, si din pacate am ramas la matematica, am fost putin norocos ca tata o cunostea pe secretara si a vorbit ea cu profa de mate sa dea corigenta cu mine pe data de 6. Intrebarea mea este, ce ar trebui in mod normal sa invat pentru corigenta sau cat de mult trebuie sa imi dau silinta, nu am mai fost niciodata, si nu stiu cum functioneaza treburile pe acolo.

3 răspunsuri:
| giulia283 a răspuns:

Depinde de profa. De obicei te trece fara sa mai inveti ceva. Poate ai norocul asta. Cam toata materia ar trebui sa o inveti si o sa.ti de un test la care trebuie sa iei peste 5.

| Elieee a răspuns:

Ce clasă ești?

| zeuspebepeee explică (pentru Elieee):

A-9-a, dar nu sunt la liceu normal sunt pe ospatar