| Catalin123456 a întrebat:

acum am trecut a 9-a pe filologie.am un prieten care are aceeasi medie ca mine si am fost repartizati in aceeasi clasa cum arata, insa eu fac franceza din clasa 1 si el engleza. Sunt 3 clase de filo, deci avem sanse sa picam in aceeasi clasa?

Răspuns Câştigător
| raul03 a răspuns:

Da clar, picati in aceeasi clasa, franceza-engleza / incepator-avansat, ve'ti avea doar ora asta diferita...adica unul face engleza altul franceza ( jumate aia jumate aia din clasa).