| ioneldan a întrebat:

acum cu noua lege cu bacul diferentiat. de exemplu eu sunt la un liceu cu profil tehnologic(mecani sau electric) pot sa ma transfer la un liceu cu profil teoretic? funda!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

1.Inca nu este lege, doar propunere de lege, n-a fost adoptata de Parlament.
2.Te poti transfera daca transferul este aprobat de Consiliile de administratie ale celor doua licee si daca reusesti la diferentele ce trebuie sa le dai. Numai bine!