| cosminstanciu543 a întrebat:

Dupa ce termin un liceu tehnologic pot sa ma duc mai departe chiar daca nu iau bacul? eu dau si la mate si nu prea stiu mate, daca nu iau bacul cu ce ma aleg? sau pot sa ma transfer la un liecu teoretic dar la un profil mai usor ca poate de la un liceu teoretic o sa am un viitor mai bun

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ai unde sa te duci mai departe daca nu ai bacul

| cosminstanciu543 explică (pentru suntserios):

Da,asa e dar vad eu ce viitor imi aleg
lasa-l dracu de bac dar daca ma transfer la un liceu teoretic o sa am un viitor mai bun?
pentru ca am terminat liceul teoretic

| cosminstanciu543 explică:

Salut sunt in clasa 9 si vreau sa ma transfer la alt liceu, am media 8 si ce tebuie sa mai fac la acel profil sunt elevi mai slabuti ce trebuie sa fac ca sa ma transfer?