| Axel22 a întrebat:

Am 13 ani si azi la chimie trebuia sa ma asculte din structura atomului, da pentru ca o facut colegii galagie ne-o dat lucrare de control si o zis ca pentru toata lumea asta e ultima nota! Var spuneti-mi ce sa fac ca nu vreau sa raman corigent, am rugat-o pe profa sa ma asculte ca am invatat doar ca nu stiam ce ne-a dat la test ca mie mi-a zis din ce ma asculta, dar de test nu a fost vb, ce sa fac? Cum sa o conving sa ma asculte, ca stiu din ce ma asculta dar ea nu vrea si daca eu raman corigent ma sinucid, ca nu vreau sa stau toata vara si cand ma distrez putin sa-mi amintesc ca sunt corigent si daca nu iau testul ala raman repetent, deci toata vara sa am senzatia aia de frica, eu nu o vreau, cum s-o conving pe profa? Ca mi-e frica sa nu incheie mediile pana marti saptamana viitoare. Funda! Va rog ajutati-ma ca-s disperat!

5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Du-te tu frumos in particular la ea cu o mica atentie, si roag-o sa te mai asculte odatawinking happy

| Axel22 explică (pentru Jipa95):

Pai ce sa-i zic, ca nu stiu la ce clase are ore maine, plus ca mi-e rusine sa-i zic la sala profesorala, ca si azi cand i-am zis de abia ma baga in seama ca merge in continuare in timp ce vorbeam cu ea, deci e o curva de aia

| Jipa95 a răspuns (pentru Axel22):

Iti dau perfecta dreptate unii profesori, chiar sunt niste javre care nu au ce cauta in invatamant, dar ca sa stai fara griji vara asta, gasesti tu o modalitate de a promovawinking. Rapiduletul nostru o face sa te vad daca reusesti si tu happy

| denisa_1405 a răspuns:

Ii spui unuia dintre parinti sa te insoteasca la scoala si sa vorbeasca cu profesoara ta de chime, poate asa va intelege si te va asculta ora urmatoare

| mmyha a răspuns:

Pai mai roag-o.du-i flori si spune-i ca ai invatat sa te asculte.