| EstebatRicardo a întrebat:

Am de facut o prezentare despre mine in fata unui "juriu" dar prezentarea trebuie sa contina date despre mine si sa fie in stil MILITAR. Va rog, putin ajutor.

DAU FUNDA!

1 răspuns:
| dienuta1990 a răspuns:

Pai daca este o prezentare despre tine poti spune in felul urmator :Ma numesc Ricardo, am 20 de ani, m-am nascut in Bucuresti, am absolvit Scoala generala, liceul, facultate daca ai sau alte studii. Poti vorbi despre pasiunile tale sau marile iubiri.
Poti vorbi despre experintele pe care le-ai trait sau despre locul de munca. Sper ca ti-am fost macar putin de ajutor!