| alexb123 a întrebat:

Am de facut un proiect de facut la TIC, doar ca nu stiu despre ce sa fac. M-ati putea ajuta cu o idee despre ce sa fie aceasta prezentare? Dau funda. big grin

Răspuns Câştigător
| snifyy a răspuns:

Depinde de ce iti place tie, si de ce varsta ai si cat de mult ai vrea sa lucrii la acest proiect. In cls 1o am facut un proiect interesant despre criogenie. "viata dupa moarte" Dupa ce omul moare imediat ii este introdus un lichid in locul sangelui pentru a ajunge temp corpului la -150 `C si va fi introdus intr-un frigider, corpul nu sufera transformari ci astepta ca intr-o buna zi sa se gaseasca Solutia sa il reinvie. uite http://www.youtube.com/watch?v=bb07pKsCOjI,bine acum poti face si despre masini, droguri, muzica, horoscop depinde de ce esti interesat.

| alexb123 explică (pentru snifyy):

Eu sunt a 10-a si trebuie sa fac un proiect de minim 10 slide-uri, mersi mult de idei, chiar mi-au fost de ajutor...pacat ca nu pot da funda happy

2 răspunsuri:
| pitbullbulterier a răspuns:

Connect Furien.Evostrike.Ro Best server mod furien NEW ADDONS