| MadRaven a întrebat:

Am doua intrebari: 1.Colegiul national 'Mihail Sadouveanu" din Pascani are si profilul de bio-chimie? 2.Care sunt cele mai bune licee cu acest profil(bio-chimie)din Iasi? Funda=fot:*Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| DianaChiriac a răspuns:

Bună ^^! Cele mai bune licee cu profilul bio-chimie, cunoscut si sub denumirea de "științe ale naturii" sunt Colegiul Costache Negruzzi - științe ale naturii intensiv engleza, Colegiul Național Emil Racoviță și Colegiul Național Mihai Eminescu. O zi bună! happy

1 răspuns:
| ArrianaM a răspuns:

1.da,colegiul Mihail Sadoveanu are profilul stiinte ale naturii.2. cele mai bune din Iasi sunt negruzzi, racovita, eminescu si national