| dracnea150 a întrebat:

Am intrat la mate-info simplu si as vrea sa stiu daca pot sa ma transfer pe al doilea semestru la intensiv

1 răspuns:
| alessia5158 a răspuns:

Putin probabil ca sa-ti fie aprobat tansferul in vacanta intersemestriala! Asteapta pana la vacanta de vara, cand se mai" lipezesc apele"--- si in cazul tau si in cazul celor de la intensiv caci poate vei avea o medie anuala (aferenta clasei a 9-a) mai mare decat cea a ultimului promovat de la clasa intensiv sau poate se elibereaza vreun loc prin plecarea altuia(transfer la alt profil/ specializare).