| anonim_4396 a întrebat:

Sunt in clasa a 9-a in cel mai bun liceu din judet(cred ca poate conta si chestia asta) si as vrea sa stiu daca pot sa ma mut la mate-info intensiv pe al doilea semestru eu fiind la mate-info simplu.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ai media de admitere ( examen + gimnaziu) mare si daca mai sunt locuri in cealalalta parte, te puteai muta dinainte sa inceapa anul scolar.

| dracnea150 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai tocmai ca nu am

| anonim_4396 explică (pentru dracnea150):

"Salut TPU! Sunt in clasa a 9-a in cel mai bun liceu din judet"

| dracnea150 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu sunt la simplu si am intrat cu 9.59 pe cand la clasa in care vrea sa ma mut ultima medie de admitere a fost 9.83

Răspuns utilizator avertizat