| GeorgeKb a întrebat:

Am luat bac`ul anul` asta si am luat 5.05 la romana, 5.15 biologie si 9.40 matematica. Media este de 6.53
Daca am invatat ceva si daca mi-a placut ceva in acesti 4 ani de liceu este informatica si matematica.
Vreau sa dau la o facultate legata de automatica, calculatoare, matematica, ceva de genul, dar sa fie ceva mai usor.
Vreau sa aleg o facultate din IASI!
Puteti sa imi dati un exemplu de facultate, profil legat de matematica, automatica calculatoare, ceva in genul acesta dar sa fie mai usor?
Am facut M2 in liceu

1 răspuns:
| Andrei_Becheanu_2004 a răspuns:

Poftim aici niste informatii despre o facultate destul de usoara pe care ti-o recomand:
Localizată în: Universitatea Alexandru Ioan Cuza din Iași
Adresă: Bulevardul Carol I 11, Iași 700506
Ai aici si un numar de telefon daca vrei: 0232 201 060