| moys a întrebat:

am o intrebare am un prieten care nu se descurca prea bine la scoala si e indiferent de vitor adica pentru liceu si vrau sa stiu la ce liceu ar putea sa intre cu ceva mai mult de 7 va rog ajutati-ma sa il ajut
funda!

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Păi cred ca cel mai bine i-ar prinde o profesionala. (aceste informaţii pot fi găsite şi alese pe site-ul www.alegetidrumul.edu.ro)

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Sigur acel prieten nu esti tu?
Pai stai linistit ma, ca sunt licee care se intra si cu media 5. asa ca gasesti peste tot.

| HaHalera a răspuns:

Se intra si cu 2 in ziua de azi...Succes la Examenul National!

| moys explică:

Nu nu sunt euu