| Legos a întrebat:

Am o intrebare legata de scoala online.Cum vom afla ce note sau medii am primit pe acest semestru avand in vedere ca am participat la ore si am facut temele.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta depinde de fiecare scoala in parte, daca n ai varianta classroom ului sa vezi ce note ai, poti intreba dirigintele sau vei primi la sfarsitul semestrului plic acasa, insa mai e problema cu acordul privind notarea, daca n ai semnat din astea teoretic n ai note

| Legos explică (pentru anonim_4396):

Pai noi pe classrom lucram dar la teme nu e trecut nimic legat de note iar in legatura cu acordul notelor am fost

| AnaQ a răspuns:

În mod normal, dirigintele / învățătorul trebuie sa anunțe elevii când încheie mediile și ce medii au încheiat.
Probabil pe whatsapp / classroom sau unde ai mai primit tu temele online.