| damanda1 a întrebat:

am o intrebare : pot da bacul in alt oras din acelasi judet? si daca exista alte acte si aprobari necesare mersi

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Bacalaureatul se sustine doar la liceul pe care l-ai terminat.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU poţi să susţi examenele de BAC decât la liceul pe care l-ai absolvit!

Toate cele bune!

| OnuOnulică a răspuns:

Dai bac-ul la liceul pe care l-ai terminat. Nu poți da bac-ul la alt liceu.

| damanda1 explică:

Stiu ca se poate da si in alt judet, ma gandesc ca in alt oras din acelasi judet nu ar fi problema dar care o fi procedurabig grin din motive personale fac asta nu ma intrebati de ce