| Elenika a întrebat:

am si eu o intrebare pentru studentii de la Univ de Fizica din Bucuresti. Dupa ce termin aceasta facultate, (pe ramura Fizica- Informatica ) ce specializare voi avea? si in ce domeniu pot profesa? Multumesc

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă rămâi în România după ce vei absolvi facultatea, singura meseria pe care o vei putea profesa chiar şi dacă ai o facultate, este cea de gunoier, sau femeie de serviciu.

| Elenika explică (pentru anonim_4396):

Mersi de ironie! Sper ca esti plecat de pe aici si ca iti este bine.