| Marin321 a întrebat:

Am si o intrebare.

Daca am luat la bac sa zicem 5 la Romana, 4 la mate si 5 la biologie.

In sesiunea din August dau doar la ce am picat adica la mate, dar pot alege sa mai dau si la una dintre cele doua materii la care am luat 5?

5 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Eu zic ca o sa fie mai multe, nu doar matematica... parerea mea...

| Marin321 explică (pentru ywar):

Eu zic sa raspunzi la intrebare sau sa ne lasi... XD

| ywar a răspuns (pentru Marin321):

Eu zic sa astepti rezultatele... Matematica v-a dat dauna totala! happy Si nu numai.
Pana nu iei BAC-ul ciocul mic! O sa-l iei cu nota mica, dar ce mai conteaza, iti ramane gloria ca l-ai luat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci cerere si o sa alegi cate vrei... poti da la toate daca vrei!

| youarebeautiful27 a răspuns:

Dacă ai picat, se reiau toate probele inclusiv competențele.