| jackpot9 a întrebat:

TpU am terminat clasa a VIII-a anul acesta si habar nu am ce liceu sa aleg, eu as alege un liceu cu profil de tehnician in telecomunicatii insa nu stiu ce facultati se pot face dupa si ce salarii sunt la finalul anilor de studiu. As vrea sa stiu daca e ceva de viitor la acest profil si salariile la finalul anilor de studiu (am luat la examen media 7, 61).
Multumesc anticipat happy

2 răspunsuri:
| amazonul11 a răspuns:

Poti intra la ce facultate vrei tu, nu conteaza liceul

| tewutu a răspuns:

Daca vrei sa urmezi telecomunicatii care se stuidaza la politehnica cel mai bine ar fi sa faci un liceu cu profil real (cu multa matematica).