| GoodGuy a întrebat:

As dori sa va intreb, deoarece sunt destul de nehotarat asupra unui aspect.Deci, dupa cateva zile trebuie sa depun optiunile pentru liceu, la ce profil vreau sa merg.Dar inca nu sunt hotarat daca sa aleg profilul de filologie sau stiinte sociale sau un liceu economic.Pentru ca stiu ca pot depune mai multe optiuni, dar nu stiu pe care dintre acestea sa le pun primele.As dori sa stiu ce facultate pot urma cu profilele de filologie, stiinte sociale, comert sau economic.Si as mai dori sa stiu si ce locuri de munca as putea avea pe viitor daca urmez unul din aceste licee.
Va astept raspunsurile.

1 răspuns:
| AsasinCreed1000 a răspuns:

La filologie stiu ca e facultatea de litere, de la ss poti merge la toate si la economic la ase.