| SporeBox a întrebat:

Salut TPU! Bac-ul la informatica se da pe foaie sau pe calculator? Eu am auzit ca se da pe foaie.

5 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

E proba scrisa...

| PainTech a răspuns:

Toate examenele scrise de la BAC (inclusiv informatica) se dau pe foaie.

Competentele digitale (care anul acesta nu se dau) si probele pentru atestatul de informatica (care e optional) se dau pe PC.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca pe foaie, nici nu le pasa daca merge pe calculator sau nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai auzit tu gresit ce s-a vorbit la ora. Vezi daca nu esti atent?
Se da scris. Ce se da pe pc sunt cele digitale, iar in momentul ala netul e oprit. Se porneste doar in momentele cand e necesar.

| Osneros a răspuns:

Pe foaie; nu suntem așa avansați încât să dăm pe calculator, cu compilator și documentație la îndemână.