| EmanuelEmy7 a întrebat:

Care este dupa parerea voastra, cea mai avantajoasa facultate din cadrul Ase, pentru obtinerea unui job stabil?

6 răspunsuri:
| Emankonovici a răspuns:

Facultatea de Filosofie din Ase, o sa ai un viitor bun.Bafta sa ajungi precum Petrini happy

| EmanuelEmy7 explică (pentru Emankonovici):

Filosofia o sa o fac in a 12-a, deci cam greu!

| EmanuelEmy7 explică (pentru Emankonovici):

Se vede ca nu sti nimic! Petrini e un personaj dintr-un film! big grin

| EmanuelEmy7 explică (pentru Emankonovici):

Bafta sa ajungi precum Ceausescu!winking happy

| Emankonovici a răspuns (pentru EmanuelEmy7):

Daca n-as sti n-as vorbi, da este dintr-un film `Cel mai iubit dintre pamanteni`... cand vrei pot sa-ti demonstez contrariu... Hai Bafta

| EmanuelEmy7 explică (pentru Emankonovici):

Hai lasa-te, ca aberezi mult!
Niciodata nu voi da la filosofie, pentru ca nu ma pasioneaza!