| Ady_6190 a întrebat:

care stie ceva situri de unde pot invata programare? vreau sa invat programare. vreau sa incep de la 0

4 răspunsuri:
| InVisible99 a răspuns:

Depinde in ce limbaj de programare vrei sa inveti C++, Java, C# etc.

| Ady_6190 explică (pentru InVisible99):

In C

| InVisible99 a răspuns (pentru Ady_6190):

C-ul e batran si obosit mai bine te bagi pe.NET incearca w3schools.com e foarte bun sau Java este cartea "Java de la 0 la expert" nu costa mult si totusi te ajuta foarte mult... de obicei sa cauti tutoriale in engleza ca cele in romana sunt varza

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ia niste manuale de info de liceu. Acolo gasesti cel mai bine explicate bazele de pornire