| cheater9999 a întrebat:

Caut deja de cateva zile disperat dupa o imagine veche cu cladirile demolate dupa cutremurul 1977 pe strada Selari in Bucuresti (pe locul maidanului). Multumesc pentru linkuri!

Răspuns Câştigător
| mdaria a răspuns:

"Cred ca alea "neidentificate" (care se termina cu 07) sunt imaginile pateului ramas multa vreme decopertat, un talcioc miserabil in anii ’80 – ’90 intre strazile Selari si Lipscani" - http://www.muzeuldefotografie.ro/2013/11/cutremurul-din-1977-imagini-noi/