| paul0507 a întrebat:

Ce profil la liceu ar fi pentru mine daca am urmatoarele parti bune, o sa incep cu materiile care imi plac: Romana, Engleza, Chimie asa si asa la fel si cu Fizica, Biologie 70%, Germana, Geografie, Istorie.
Sunt extravertit, intuitiv, centrat pe principii, cautator si asertiv. Imi place sa zambesc mult, sa fac glume si sa incerc sa fac lumea un loc mai bun. Incerc sa ajut orice persoana asa cum pot, si sa fiu amabil cu toti din jurul meu. Nu sunt mare fan carti, dar nici matematica. Imi place mult engleza si vorbesc fluent, la germana am un accent bun si un vocabular destul de bun, la fizica stiu bine teorie si ce se intampla dar nu prea stiu sa rezolv probleme, la fel si cu matematica. La mate si fizica sunt de 6-7-8. La celelalte doar de 8, 9, 10, la istorie si engleza fiind olimpic judetean, 2 profesori excelenti. Chestia e ca am si 2 profesori de mate si fizica care m-au facut sa urasc materia lor din adancul sufletului, si tot restul clasei fiindca nu predau deloc cu pasiune, insa imi plac si intotdeauna am fost pasionat de materii reale, chiar daca nu ma pricep prea bine. P.S. am tipul de personalitate ENFP-A.

1 răspuns:
| AlexTeAjuta a răspuns:

Salut datorita faptului ca iti plac si te descurci la limbile straine si din caracterizarea ta ca persoana cel mai potrivit ar fi profilul uman desigur tu trebuie sa iei decizia asta insa prin caracterizarea ta si cunostintele care le deti ai fi un fel de piesa pentru uman documenteazate despre acest profil si vezi daca ai aceeasi parere si daca am fost de ajutor astept funda spor :*.