| shnowmen a întrebat:

Cine stie cam ce viitor ai avea de pe urma facultatii ar(autoturisme rutiere)?

1 răspuns:
| mixxjim a răspuns:

Sa lucrezi la vreo fabrica de masini de la noi sau din strainatate sau pe la vreo reprezentanta sau pe la vreun service auto mare si important sau pe la vreo firma de asigurari ca si consultant daune. daca te pricepi sa vinzi ai putea lucra si la vreun dealer de masini, pe vanzari. cam astea ar fi, nu mai vad altceva acum.