| URSaKe a întrebat:

Cine stie sa traduca din slava (alfabet chirilic) in limba Romana? Am nevoie urgenta de o traducere a unui text, pentru un examen! Urgentul fiind pana pe data de 20 luna aceasta! As fi foarte recunoscator si as oferii tot ce se poate oferii pe internet! Documentul il am in PDF, cine ma poate ajuta sa imi trimita un mesaj pe privat, sau raspuns aici! Multumesc anticipat! Astept o mana de ajutor cat mai curand!

5 răspunsuri:
| NaTl a răspuns:

Deci... Uite site http://translit.cc/. Cand intri pe el apesi auto convert ca sa nu il traduca imediata ce scrii o litera. Scrii fraza acolo si apesi pe chirila si voila. :)

| Veronica91 a răspuns:

Da mie PDF sa vad cu ce te pot ajuta.

| URSaKe explică (pentru Veronica91):

Https://d.transfer.ro/transfer_ro-16jun-28ded067ff1f77f.zip
daca m-ai putea ajuta as fi profund recunoscator! astept o veste buna de la tine! o seara cat mai buna! Multumesc frumos pentru ajutorul acordat!

| URSaKe explică:

Https://d.transfer.ro/transfer_ro-16jun-28ded067ff1f77f.zip
acesta este un link cu PDF-ul cu pricina!

| URSaKe explică (pentru URSaKe):

Veronica91, ai reusit sa transliterezi din textul dat? Multumesc frumos!