| Croakie a întrebat:

Cineva la academie de politie Alexandru Ioan Cuza care poate sa imi spună si mie in ce consta proba sportiva si pe ce se pune accent la fiecare facultate?
Nu vreau răspunsuri cu,, vezi pe site ul lor,, sau,, suna la ei,,.
Dau funda

Răspuns Câştigător
| AdmitereAcademiaDePolitie a răspuns:

Proba Sportiva constă în parcurgerea în întregime a traseului practic-aplicativ și a elementelor care îl compun și abordarea obligatorie a tuturor obstacolelor, în ordinea stabilită, conform articolului mai jos. Este declarat "promovat" candidatul care îndeplinește baremul minim de 3'20". Toate detaliile Aici:
https://www.academiadepolitie.com/......-a610.html

| Croakie explică (pentru AdmitereAcademiaDePolitie):

Mulțumesc!
Proba de rezistenta sa înțeleg ca nu există

3 răspunsuri:
| Alberto4002 a răspuns:

Salut,trebuie sa termini cele 12 clase sa intri la academia de politie?

| Croakie explică (pentru Alberto4002):

Da, funda, te rog...