| ionutz_5790 a întrebat:

cune stie cum fac sa-mi schimb parola de la id de mess?

Răspuns Câştigător
| Marijuana187 a răspuns:

Hmm..."cune". imi aminteste de numele unuia:D
http://www.youtube.com/watch?v=T37QKHWvWGg

4 răspunsuri:
| FriendsShow a răspuns:

Pai e simplu dar greu de explicatbig grinbig grin

| Isabelamaria21 a răspuns:

Salut:*

Intri pe messenger, sus la Messenger > My Account Info si iti deschide o pagina Web.Bagi parola, se incarca o noua pagina.Acolo cauti CHANGE YOUR PASSWORD, dai click si trebuie sa bagi parola veche si de 2 ori parola noua.Succes

Succes!

| Maarriaaa a răspuns:

Dai la messenger -> My account info -> te loghezi -> Change your password-> scrii parola veche dupa care scrii parola noua de 2 ori-> dai save si gata Fundita?batting eyelashes

| pinkflower a răspuns:

Inainte sa intri pe mess dai acolo jos unde scrie "Forgot your passworld?" care inseamna "tiai uitat parola?". Apoi dai "next", iti scrii id-ul unde scrie " My Yahoo! ID is", scrii codul care ste acolo( vezi sa il scrii cu corect,), raspunzi la intrebare pe care ai pus-o si insfarsit iti alegi tu parola cea noua si dupa aia dai "next". Gata. Fundita?