| Arthurr12 a întrebat:

Salut TPU! Daca am luat bacul la 2 materii si am picat la a 3 a, respectiv, am luat 7, 7 la istorie, 5, 4 la romana si am picat cu 3 la psihologie. Stiu ca daca am media de peste 5 la cele doua materii, pot face o cerere la secretariat pentru a imi fi recunoscute mediile si in sesiunea din toamna sa dau bacul doar la proba picata adica la psihologie. La cat timp de la afisarea rezultatelor pot depune cererea la secretariat?

4 răspunsuri:
| and0ra a răspuns:

Eu zic sa te duci chiar maine sa intrebi la secretariat. Cu cat mai repede cu atat mai bine, sa nu ramai pe dinafara si sa te trezesti ca in toamna dai toate probele din nou. Totusi nu poti depune contestatie la psihologie? Poate iei mai mare si il treci.

| Arthurr12 explică (pentru and0ra):

Intrebam pentru cineva ieri care azi nu mai conteaza pentru mine happy sa se spele pe cap, eu am luat 8, 46 media la bac!

| and0ra a răspuns (pentru Arthurr12):

Felicitări! happy

| sebi2002 a răspuns:

Salut, de unde esti?