| poterake19 a întrebat:

Daca eu am media de admitere la liceu 5.85, iar media de la ultima clasa anul trecut a fost de 5.91 pot spera ca intru sau ma orientez pe alta clasa!?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Posibil!
Oricum, mediile de anul trecut sunt ORIENTATIVE.

Mediile vor rămâne cam aceleaşi, ca şi anul trecutwinking

Totuşi, mediile de admitere pot varia ( pot creşte sau scădea ) în funcţie de "concurenţă" ( media celor care vor opta pentru acest liceu )...
Chiar dacă va fi vreo scădere la unele licee/profile/specializări, media va scădea cu maxim 0, 5-1 p happy

Toate cele bune!

| poterake19 explică (pentru bursuc001):

Poate intru si eu. mersi

| bursuc001 a răspuns (pentru poterake19):

Cu plăcere happy

Succes!

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

îmi pare rău dar nu cred, anul ăsta s-a dat mai ușor. Totuși, ești aproape.

| poterake19 explică (pentru anonim_4396):

Mersi.poate intru si eu

| anonim_4396 a răspuns (pentru poterake19):

Ai intrat?

| B3B3NI a răspuns:

Pai normal ca intri!
Iti spun din propria experienta, medile la fiecare an scad asa ca nu iti mai face griji findca o sa intri 100%.
Funda?

| poterake19 explică (pentru B3B3NI):

Doamne ajuta mersi.

| poterake19 explică:

Nu am intrat laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru poterake19):

Uneori nici eu nu suport când am dreptate rolling on the floor