| razvyaga a întrebat:

Daca vreau sa ma fac tester de jocuri ce liceu trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| Niiiicu a răspuns:

Nu cred ca conteaza liceul deoarece parca pentru a deveni tester de jocuri mergi la un casting sau la o firma care recruteaza oameni pentru asa cevabig grin

3 răspunsuri:
| DeidaraXR1 a răspuns:

Mate-Info. Dupa presupun ca trebuie sa faci niste cursuri. Si eu vrea sa ajung peacolo happy

| Terminatorul2 a răspuns:

Nu mate-info

Acolo a fost fratimiu si nu e bun pentru ce vrei tu
Cauta ceva cu profil pe programatori

| Deiu999 a răspuns:

Liceul nu prea conteaza in general, mai mult facultatea, deci poti sa te duci cam pe orice. Dupa ce faci liceul(oricare) poti sa te duci la orice facultate.
Sper ca te-am ajutat!happyFunda?puppy dog eyes