| DorofteiLuptatorul a întrebat:

este tarziu daca ma apuc sa invat foarte intensiv pentru examen doar de saptamana viitoare?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Care examen?

| DorofteiLuptatorul explică (pentru darrio2007):

@darrio2007 de pe a 8 a

| darrio2007 a răspuns (pentru DorofteiLuptatorul):

Nu e tarziu. Depinde si de cum asimilezi ceea ce inveti.

| DorofteiLuptatorul explică (pentru darrio2007):

@darrio2007 e bine atunci, mersi mult

| darrio2007 a răspuns (pentru DorofteiLuptatorul):

Baftă!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai si care este alternativa? Sa nu inveti deloc?

Nu rata nici o prezentare la examen. Am observat ca multa lume nu merge pentru ca zic ca oricum nu stiu nimic si nu o sa ia. Insa nu este asa. Nu se stie ce o sa fie, asa ca nu rata o ocazie.

Invata, invata cat poti si mergi sa il dai. Il iei sau nu il iei, asta vezi dupa. Daca nu mergi oricum nu o sa il iei.

Si pe langa asta, daca inveti serios, nu ai cum sa nu il iei. Examenele se invata si in 3 zile, vorbind acum de unele nu foarte usoare.
Succes.

| Sn4k3 a răspuns:

Depinde cat stii deja, cat de repede prinzi. Merita sa te pui pe invatat oricum, chiar daca nu apuci sa inveti tot, poate cad unele lucruri pe care le-ai invatat si faci destul sa treci.

| DorofteiLuptatorul explică (pentru Sn4k3):

@sn4k3 doamne ajuta la mate sa iau 7.20 happy sa intru unde vreau ca la romana nu-i problema

| Sn4k3 a răspuns (pentru DorofteiLuptatorul):

Spor si bafta atunci.

| BilaRomânească a răspuns:

Nah, înveți când te simți tu bine și confortabil. Mai bine așa decât să nu înveți deloc.