| IulianGabi a întrebat:

Eu trec in clasa a XIII si ma gandesc la ce profil sa dau...as vrea un profil fara sa dau BAC sau teza la o limba straina... Spuneti-mi si mie un profil care nu pune accentul pe limbi straine si pe matematica va rog frumos! Dau funda!

4 răspunsuri:
| aLeXa_6208 a răspuns:

Stiintele naturii-e cu istorie...

| Nastia a răspuns (pentru aLeXa_6208):

Care istorie? istorie e doar la filologie si stiinte sociale.limba straina dai oricum.nu poti gasi profil fara mate, fara limba straina.mate se da la real:mate info, mate fizica si bio chimie[stiinte ale naturii] si istorie la uman:filo franceza, filo engleza, filo, stiinte sociale.

| IulianGabi explică:

Scuzati-ma am pus clasa a XIII in loc de VIII!

| IulianGabi explică:

Trec in a VIII nu in a XIII.Pardon!