| Stefan_Cristian_1971 a întrebat:

in primul rand, se poate spovedi și împărtăși mâine, duminica, 23 decembrie? In al doilea rand, când e seara când "vine moșul"? Si in al treilea rand, dacă ma mărturisesc, trebuie sa spun și ca am băut alcool?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Când are popa timp și depinde cati bani ai. Mos Crăciun vine noapte pe 24.
Popa vrea sa afle tot, cât ai băut, cu cine ai făcut sex, când te ai mastur.bat, dacă ești femeie și cum te ai mastur. bat

| IonitaMarias a răspuns:

Nu stiu ma ca nu ma duc la biserica la popa
mosu vine cand are timp ba ai rabdare copile
spune-i tot vrea sa iti invadeze viata personala popa