| ZeUs13 a întrebat:

In urma cu 4 zile la o petrecere m-am imbatat crita(m-am imbatat cu vin si am 19 ani). Problema ar fi ca nici dupa aceste 4 zile nu mi-am revenit,sunt buimac, capiu si am un somn foarte urat.As vrea sa stiu daca nu cumva am patit ceva s-au cand o sa-mi revin.Ce sa fac? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| RagnarokR a răspuns:

Inseamna ca organismul tau e sensibil la asa ceva, in sensul ca prea mult si prea des ti-ar putea sparge o vena la cap, etc.

Dormi, mananci mancare usoara, bei de preferat apa. Nu iti soliciti prea mult mintea si atentia si o sa iti treaca.

dar ai grija, acesta e un semn ca organismul tau e vulnerabil la asa ceva.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RagnarokR):

Ce vorbesti, măi? Cui pe cui se scoate!

4 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Bea ca sa uiti.

| AlexX a răspuns:

Eu zic sa te hidratezi bine, mananca usor si incet incet i-ti revi...

| Christinne11 a răspuns:

Baga un ceai de tei, e bun pentru stomac si te linisteste! Bafta si data viitoare mai putin vin laughing)