| SoP222 a întrebat:

La Evaluarea Nationala de la matematica, subiectul 2 exercitiul 4, punctul b, graficul functiei trebuia facut cu creionul? Eu l-am facut cu pixul, sper sa nu ma depuncteze...

3 răspunsuri:
| Madutzza98 a răspuns:

O sa te depuncteze dar nu cu mult cu vreo 1-2 puncte happy

| CristiPalidu a răspuns:

Cred ca te va depuncta. Cel mai probabil te va depuncta cu un punct.

| LClaudiu a răspuns:

Depinde si de profesor daca e sau nu ingaduitor/ingaduitoare. Dar logic si normal ar trebui sa te depuncteze din pacate. Oricum mi se pare o prostie treaba asta, dar daca asa se cere, asa trebuie sa faci.