| Kostzy5 a întrebat:

M-am inscris la facultate, urmeaza sa dau examen.Insa nu mi-am ales un al doilea plan de rezerva.Ce fac daca nu intru.Caut o a doua facultate la care sa imi depun dosarul? Caut un domeniu in care sa imi gasesc un loc de munca dupa finalizarea studiilor.Imi puteti da cateva exemple de facultati va rog?

2 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Depinde in ce domeniu ti-ar placea sa muncesti in viitor

| Yurisa a răspuns:

Depinde si ce profil ai fost. E greu sa te duci la facultatea de mate daca ai terminat uman si e dificil sa faci istorie daca tu esti mai mult pe mate. Intelegi ce zic? laughing