| lSummerl a întrebat:

pe ce parte mananc daca sunt la cina ar trebui sa mestec pe stanga dar ma doare un dinte.Ar trebui sa mananc pe dreapta.Voi ce credeti?

5 răspunsuri:
| xRobert93 a răspuns:

Un sfat du-te acum la stomatologie si numai sta cu el daca te doare o sa se ajunga la nerv si la puroi!, iti pun din propria experienta nu imi placea de loc sa ma duc si le-am lasat asa daca ma dureau luam pastile pana treceau si am ajuns la puroi si extractii de masea. In legatura cu intrebarea daca nu vrei sa te duci mesteca pe partea care nu te doare.

| lSummerl explică (pentru xRobert93):

La ora asta?

| xRobert93 a răspuns (pentru lSummerl):

Unde erau destepti ai chef de caterinca? Iate dupa alti nu te risca stai cu el sa te doara. dupa aia ramai stirbhee hee

| Trandafirulpasiunii a răspuns:

Da trebuie sa mananci pe dreapta pana te duci la un dentist sau iei un Nurofen pentru dinti este foarte bun.

| MadalinaMamasita a răspuns:

Eu zic sa nu te risti si sa incerci sa mesteci pe partea dreapta happy