| JoeTPU a întrebat:

Stiu sa scriu foarte bine in engleza, stiu sa traduc texte fara problema dar nu pot sa vorbesc fluent... si de asemenea cand ascult muzica nu prea inteleg ce spune, dar daca vad versurile da. Cum as putea sa vorbesc si sa inteleg mai bine engleza?

2 răspunsuri:
| lBroken69 a răspuns:

Am aceeaşi problemă ca şi tine.O conversaţie pe skype în engleză cu un român nu cred că rezolvă multe. Dacă ai putea chiar cu un american/englez ar fi perfect.

| AlexanderHamilton a răspuns:

Poti sa porti o conversatie cu cineva pe skype, m-as putea oferii chiar eu. ^.^